ms baika - czyli pani baika...

01:30


Jestem projektantką wnętrz, a już niedługo zostanę młodą ;) mamą. Projektując mieszkania dla moich klientów staram się zawsze aby przestrzeń była 1. estetyczna, 2. prawdziwa (nie udajemy, że jesteśmy w Wersalu!;)) i 3. funkcjonalna. W ostatnim czasie zaczęłam zastanawiać się jak te priorytety przekładają się na świat niemowląt, dzieci i nastolatków. Jak wygląda świat wnętrzarski dla dzieci w Polsce? Czy można wychować dzieci z daleka od "różowo-błękitnego" mainstreamu?
Wydaje mi się, że jak najbardziej tak. Na każdym kroku swoich wnętrzarskich poszukiwań spotykam się z poszczególnymi jego składowymi.
Ten świat jest wyciszony, pastelowy i nienachalny. Jest w nim miejsce na rzeczy robione własnoręcznie, z miłością i pasją. Jest trochę skandynawskiej powściągliwości, francuskiego szyku i hiszpańskiego bycia razem. To świat, w którym nie musimy wybierać między jedną grającą grzechotką, a drugą mrygającą.

Co znajdziecie na msbaika.blogspot.com?
Skupimy się na szeroko rozumianej estetyce dla najmłodszych. Będzie trochę o designie i trendach w
urządzaniu przestrzeni dla dzieci. Pojawią się moje pomysły na wnętrza dla najmłodszych. Nie zabraknie inspiracji z życia codziennego, dziecięcej mody oraz dobrego jedzenia. Pokażę Wam też rzeczy, które tworzę sama i których szycie, klejenie, malowanie, wyplatanie... sprawia mi naprawdę dużo radości.
Będę pisać o wszystkim, ale to „wszystko” dotyczyć będzie dzieci.
Będzie to moja/Nasza/Wasza BAIKA. Baika pisana przez "i", niepoprawnie i nieortograficznie, na przekór.
I dobrze;)  
 
 

You Might Also Like

0 komentarze