biblioteczka

Nowy kącik z książkami w pokoju Poli.

07:21

Mało mnie było ostatnio tutaj z Wami, a to wszystko dlatego, że to nasz ostatni tydzień w dotychczasowym życiu. Zaczynamy wielkie pakowanie i powoli żegnamy się z naszym mieszkaniem. Przeprowadzka ciągle wydaje mi się jakimś nierealnym wydarzeniem, ale czuję już, że nadchodzi wielkimi krokami. Trochę chyba nawet czekam na ten wielki chaos w postaci kilkudziesięciu pudeł, pojemników, folii stretch, folii bąbelkowych, taśm klejących, który za kilka dni rozpanoszy się w moim życiu...

Tymczasem sporo się u nas jeszcze dzieje. W poniedziałek miałam przyjemność gościć u siebie Karolinę i Mariusza z M jak mieszkanie, którzy przyjechali wykonać sesję zdjęciową pokoju Poli. Było miło i inspirująco. Nie mogę się doczekać efektów i informacji kiedy pokoik pojawi się w miesięczniku!

Oczywiście nie byłabym sobą gdybym na tym etapie nie próbowała jeszcze czegoś zmieniać i przerabiać ;) Tym razem zabrałam się za ekspozycję książeczek Poli. Miałam pół godziny czasu, młotek i półki z Ikea, które kupiłam wieki temu... Miałam też cudowną drewnianą, świecącą literkę od the little lights.  Udało mi się pięknie wyeksponować kąt, który do tej pory był praktycznie niewykorzystany. Pola może cieszyć oczy swoimi ukochanymi książkami, a półki oczywiście jadą z nami na "majówkę" do Warszawy. ;)

A co Wy sądzicie o takim pomyśle na wyeksponowanie dziecięcych książek?

Półki i literka od the little lights zawisły na mojej ukochanej, drewnianej ścianie


Pola uwielbia czytać książki od Zakamarków i Dwóch Śióstr. Ostatnio króluje u nas "Babo chce". Ci z Was, którzy śledzą mnie na IG wiedzą, że ostatnio całą rodziną tak jak Babo musieliśmy robić ciasto ;)

Fragment zabudowy po lewej stronie to nasza dawna rodzicielska biblioteczka ;)

Pianinko, które znajduje się pod półkami Pola dostałą na swoje drugie urodziny. Kupiliśmy je w Kalaluszku

Na pianinku tańczy ukochany aniołek Sonnyangel

You Might Also Like

4 komentarze

  1. Cudowne zmiany, ale jestem ciekawa Waszego warszawskiego mieszkania!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się taki kącik. Jak tylko córcia będzie większa i może będzie miała cały swój pokój, chciałabym wygospodarować takie miejsce na książki :)

    OdpowiedzUsuń