aranżacja pokoiku

Ostatnie zdjęcia z krakowskiego pokoiku Poli. Zaczynamy nowy etap :)

18:52

Nasze życie powoli wraca do normy. Ostatnim miejscem, które postanowiłam ogarnąć w ramach przeprowadzki, był mój komputer. Przekopałam się przez całą masę zdjęć, folderów i dawno zapomnianych plików i udało mi się odnaleźć kilka sesji, które nie zdążyły do Was trafić.

Jedną z nich jest moja pożegnalna sesja, którą wykonałam w pokoju Poli. Jak dobrze wiecie, pokoik ten istnieje już tylko w naszych wspomnieniach, ale większość z jego elementów przewiozłam do Warszawy. Wkrótce pokażę Wam jak odnalazły się one w nowej rzeczywistości. Tymczasem na pożegnanie i zarazem rozpoczęcie nowego blogowego etapu przypomnijmy sobie jak to jeszcze niedawno u nas bywało:)

Cudowna drewniana ściana, której brakuje nam chyba najbardziej. Literka od LittleLights na szczęście pojechała z nami.
Chmurki, Gałąź, książeczki...
Piękna pościel od mumla, ukochana laleczka- Petronella od lalkametoo, gwiazdy uszyłam sama i znajdziecie je tutaj 
ukochane książeczki
i jeszcze bardziej ukochane misie:)
Przytulnie było prawda? 
Zaprojektowana przez nas zabudowa, która mieściła całą masę zabawek Poli.
Kącik z meblami z ikea, domkiem z Washitape i drewnianymi domkami z Pepco. Na jednym z nich siedzi wilk z "Wilka i zająca", który pamięta moje dzieciństwo:)

P.S. W wakacje będziecie mogli zobaczyć krakowski pokoik Poli w jednym z większych miesięczników wnętrzarskich w Polsce a mianowicie w M jak Mieszkanie. To dopiero będzie przeżycie :)

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Na pewno nowy pokoik będzie jeszcze piękniejszy. Nie lubię przeprowadzek, pewnie dlatego, że nie lubię zmian, ale czasem okazuje się, że były one potrzebne. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie wymiary wzieliście pościeli do takiego łóżeczka?

    OdpowiedzUsuń