dekornik

Cukierkowy pokoik Hani. Mamissima we wnętrzzach

00:36

Jakiś czas temu (dokładnie jedno dziecko wcześniej :)) zostałam zaproszona przez jeden z moich ulubionych sklepów z artykułami dziecięcymi - Mamissima  do współpracy przy wyjątkowym projekcie.  Chodziło o zaprojektowanie pokoju dziecięcego dla 5-letniej córki Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Hania to uzdolniona muzycznie (po takich rodzicach trudno się dziwić ;)) wielbicielka koloru różowego. Jej pokój miał być miejscem, w którym dziewczynka naprawdę będzie się dobrze czuła...


Przytulny kącik do spania jest delikatny i cukierkowy. Łóżko - Sauthon, baldachim Jollein, pościel Maki Mon Ami, plakat - Dekornik


Dzisiaj chciałabym pokazać Wam efekty naszej współpracy, które mogliście oglądać również w czerwcowym wydaniu miesięcznika M jak Mieszkanie. W następnym poście natomiast pokarzę Wam krok po kroku jak powstawało to wnętrze... Trochę to od końca, ale chciałam żebyście najpierw zobaczyli efekt końcowy, a dopiero później poznali szczegóły dotyczące pracy nad projektem.  (tymczasem jeśli jesteście niecierpliwi - o projektowaniu pokoi dziecięcych piszę dla Was na blogu Mamissimy )

Ściany w kolorze brudnego różu i białe łóżko to idealne zestawienie. Dywan - Lorena Canals, lampka Mr Maria, stołek przy łóżku - Projekt stołek.

Od naszego pierwszego spotkania Basia miała jasno sprecyzowane oczekiwania. Chciała, aby pokój Hani był przede wszystkim funkcjonalny i aby było w nim dużo miejsca do przechowywania. Ważne było dla niej miejsce do pracy. Zależało jej, aby córka miała wygodne i ergonomiczne biurko oraz krzesło, które można regulować. Jeśli chodzi o estetykę w pokoju miały pojawić się elementy vintage i skandynawskie. Pokój miał być jasny, dziewczęcy i słodki. Znalazło się w nim miejsce dla dużego łóżka z baldachimem, zabudowanej, pojemnej szafy, wraz ze skrzynią na zabawki oraz wygodnego kącika biurowego.

Wszystkie zdjęcia wykonał Bernard Białorucki, stylizacja Karolina Klepacka
Lampka mis od Mr Maria jest bardzo klimatyczna i idealnie wpisuje się w klimat pokoiku, pościel Maki Mon Ami

Hania z rodzicami <3,podusia Oh - Pani Pieska

Lampka na tle różowej ściany. Gwiazdki - Dekornik  
  
Bardzo ergonomiczne biurko i krzesło -Paidi, lampka - Sebra

Nad biurkiem  duże naklejki - mapy - Dekornik

Cukierkowy klimat w dekoracjach - lampki Cottonovelove, zabaweczki Maileg, książki - Dwie Śiostry

Projektowany mebel w zabudowie. Biała szafa z dekoracyjnymi uchwytami.


Skrzynia - siedzisko, pokryta zamszowym obiciem.

Widok na cały pokój.

You Might Also Like

0 komentarze