o mnie


Jestem projektującą wnętrza judaistką wykształconą na Uniwersytecie Jagiellońskim.

W moim życiu często do tej pory pojawiało się słowo „prawie”. Prawie skończyłam religioznawstwo, prawie zostałam doktorem nauk humanistycznych, prawie, prawie prawie... .Dlatego też kiedy zostałam mamą postanowiłam wymazać słowo „prawie” ze swojego słownika. 
Obecnie koncentruję się na mojej rodzinie, domu i ponad wszystko na moich córkach Poli i Mai - moich rosnących w zastraszającym tempie córkach, które są dla mnie niekończącą się inspiracją. Wyrazem dla tej inspiracji jest mój autorski blog msbaika.pl, na którym przeplatają się treści wnętrzarskie, parentingowe i DIY. 

Jestem osobą, która czuje szczęście tworząc nowe rzeczy. Kiedy rysuję, projektuję, kleję, szyję maluję, wyplatam, wyszywam czuję spełnienie... Mam nadzieję, że uda mi się podzielić nim z Wami.

Dziecięcy świat, który chcę Wam pokazywać jest wyciszony, pastelowy i nienachalny. Jest w nim miejsce na rzeczy robione własnoręcznie, z miłością i pasją. Jest trochę skandynawskiej powściągliwości, francuskiego szyku i hiszpańskiego „bycia razem”

Zapraszam!

Ms Baika