apartment 5974511 1920Nietuzinkowym zawodem, który pojawił się na polskim rynku względnie niedawno, jest specjalista od home stagingu. Co to właściwie oznacza? Czym para się specjalista w tymże zawodzie i czym rożni się to od tradycyjnego projektowania pomieszczeń? Pod spodem podpowiadamy, do czego się przyczynia taka profesja i kiedy warto korzystać z usług takiego fachowca.

Lifting wnętrz to wystrojenie nieruchomości do zbytu lub wynajmu, przygotowując jej wystrój tak, by podbić jego nominalną wartość. Służą temu dążenia do upiększania lokalu, jakie nie są bezpośrednio związane z kosztownym remontem, a jedynie mają mieć zastosowanie przy odświeżeniu pomieszczenia, uwypukleniu jego smaku, tak aby sprawić duże odczucie na potencjalnych zainteresowanych – i powiększyć ich liczbę. Odpowiednim tutaj przykładem jest np. urządzanie coraz to w wyższym stopniu prestiżowych aparthoteli. W tej sferze zamiarem nie jest zbyt nieruchomości, ale jej wynajem na kilka dni, ale reguła jest bliźniacza. Pomieszczenie ma wyglądać interesująco i wygodnie – tak, aby przysparzało klientów.

Aparthotel to znakomite rozwiązanie dla ludzi podróżujących tak jak rodzinnie, jak i służbowo. Czym rożni się od hotelu? Przede wszystkim tym, że pokoje mają rozkład mieszkania, możemy się w nim poczuć bez skrępowania jak we własnym domu. Przy dłuższych podróżach – aparthotel stanowi wspaniałe rozwiązanie. Jak prezentuje się standardowe wnętrze aparthotelu? Przede wszystkim winno być uniwersalne – chodzi o to, aby wpasować się w gusta sporej liczby odbiorców. W taki sposób powiększamy zasięg naszych interesantów. W tej sferze powinny się sprawdzić uniwersalne patenty i naturalne barwy. Ważki jest podobnie aspekt budżetowy. Celem jest nieznaczny lifting aparthotelu, innymi słowy działanie, jakie nie narazi nas na wygórowane koszty.apartment 2094654 1920

Powinno się także zadbać o poczucie przestronności we wnętrzu aparthotelu – i urządzić je lekko. Wiąże się to z odprężeniem i relaksem, a jest to przydatne na upragnionych wakacjach, jak i przyczyni się do pracy w komfortowych okolicznościach. Na zakończenie - choć wydaje się to oczywiste, niezmiernie ważną rzeczą jest zachowanie starannej czystości. Tak urządzony aparthotel – będzie z pewnością rekomendowany przyjaciołom naszych użytkowników!