mieszkanie Moniki z przyjaciółRzeczy, jakie kojarzą się ze Stanami Zjednoczonymi to na pewno wielkie pojazdy oraz dodatkowo duże domy.

Możemy zobaczyć to prawie w prawie każdym filmie, lub serialu amerykańskiej produkcji. W tych domach występują konkretne konstrukcje, jakie warto przemycić do naszych budynków.

Bez wątpliwości, to co kojarzy się z dużymi amerykańskimi domami to beton architektoniczny na ścianach, tzw. beton gfrc. Wydaje się to całkiem ciężki wygląd, niemniej jednak amerykanie potrafią ocieplić każdy dom. W większości seriali można zobaczyć, iż prawie na wszystkich ścianach wiszą rodzinne obrazy. Wydaje się to jedna z cech specyficznych tych budynków.

Niewątpliwie o ile dla nas byłoby to zbyt lodowate, to na spokojnie można wybrać beton dekoracyjny, jaki prezentuje się odrobinę inaczej oraz stanie się delikatniejszy w naszym mieszkaniu. To co można zaobserwować w filmach amerykańskich to również duże okna, jakich z reguły też jest dosyć wiele. Przez wzgląd na to domy są bardzo dobrze osłonecznione i na skutek tego także wizualnie wyglądają na większe.

Tego typu domy ogromnie często także mają kominek - wydaje się to również jedna z cech rozpoznawczych, jaką można zauważyć w filmach. Zawsze warto szukać w filmach inspiracji do swoich domów, bo zawsze można podchwycić różne nowe rozwiązania. Ciekawym rozwiązaniem są także betonowe blaty kuchenne, takie jak pod tym linkiem. Coraz popularniejsza sprawa również i w polskich domach.

mieszkanieJeżeli marzy nam się taki dom w stylu industrialnym, natomiast nie wiemy za bardzo w jaki sposób się wziąć za urządzenie naszych wnętrz to zawsze warto skorzystać z podpowiedzi projektantów, lub dekoratorów wnętrz, którzy z pewnością nam powiedzą jak dobrze urządzić nasze mieszkanie.

Tego typu mieszkanie w stylu industrialnym wydaje się w ostatnim czasie ogromnie popularne wśród gwiazd no i od nich też jesteśmy w stanie sięgać inspiracje na design naszego domu. Jak śledzi się filmy produkcji amerykańskiej, to aż chciałoby się mieszkać w jednym z takowych wielkich domów, jakie najczęściej są umeblowane w ten sposób, iż aż bije od nich ciepło.

Należałoby natomiast posiadać na uwadze fakt, iż im większe mieszkanie wytypujemy, tym większe będą koszty jego utrzymania. Możemy zatem zdecydować się wyłącznie na pojedyncze elementy amerykańskiego wystroju w naszym mieszkaniu.